מדיניות אספקה ומשלוחים
הפריטים שנרכשו ישלחו בחינם עד הבית עד 7 ימי עסקים* ממועד הרכישה, בתיאום אישי למול הרוכש.
לא תהיה תוספת דמי משלוח או מיסים כלשהם עבור חברת השילוח. במידה ונתקבלו כאלו יש ליצור אתנו קשר באופן מידי.
הזמנות שבוצעו לאחר השעה 15:00 יחשבו שהוזמנו ביום העסקים הבא.
המשלוחים מתבצעים בשעות היום לכן מומלץ לבחור כתובת בה הנכם נוכחים במהלך שעות היום.
במידה וחברת המשלוחים לא תוכל לבצע את המשלוח בזמן מכל סיבה שהיא, ניצור עמכם קשר למציאת פתרון המקובל על שני הצדדים.
THE LIL'S לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה ושנובעים מכוח עליון כמו אסונות טבע, שביתות, תקלות במערכות מחשוב וכדומה.
מדיניות החזרות והחלפות
ניתן לקבל זיכוי / להחליף / לקבל החזר כספי על פריט שנרכש תוך 14 ימי עסקים מקבלת הפריט, כל עוד לא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק.
יש לשלוח אלינו בדואר רשום / באמצעות שליח את הפריט אל: לילס, בן שפרוט 2, ת"א, ובמקביל לשלוח אלינו מייל אל alice.blanccc@gmail.com עם פרטי ההחזרה כולל מס' מעקב של המשלוח (עלות משלוח הפריט חזרה למשרדנו על חשבון הרוכש).
הזיכוי הכספי יתקבל בחשבונך תוך 14 יום ממועד הגעת הפריט למשרדנו ובניכוי 5% עמלת ביטול, לכרטיס האשראי ממנו בוצעה ההזמנה בלבד. פריט שיוחזר, יזוכה רק אם לא נעשה בו שימוש והוא נמצא באריזתו המקורית/ מחובר לתווית.
אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה, אנחנו נבצע זאת ונשלח אליכם אישור על ביצוע הפעולה.
על פריט שנקנה במבצע (SALE) , או על פריט שמחירו נמוך מ-100 ₪ לא ניתן לקבל החזר כספי. ניתן להחליף מידה (בכפוף לזמינות במלאי) או להחליפו בפריט אחר שנמצא במבצע תוך 7 ימי עסקים. משלוח של הפריט החדש אל המזמין יתבצע על ידינו בדואר וללא עלות נוספת של הרוכש.
כאשר ההנחה מותנית ברכישת מספר פריטים יחד (למשל פריט שני בהנחה), ההחזר הכספי יהיה מותנה בהחזרת שני הפריטים יחד. אם יוחזר פריט אחד אזי הזיכוי יהיה בניכוי השווי המלא לפני הנחה של הפריט שנותר בידי הרוכש.
בהנחיית משרד הבריאות בגדי ים אינם ניתנים להחזרה ו/או להחלפה.
 
* ימי עסקים לעניין זה - ראשון עד שישי (כולל) ואינם כוללים את יום שבת, ערבי חג וחול המועד.